Market-Expres

Program për Menaxhimin e Njësive Tregtare.Shiko detajet

Bar-Expres

 

Program për Menaxhimin e Bar-Restoranteve.Shiko detajet

Hotel-Expres

 

Sistemi per Menaxhimin e Hoteleve. Shiko detajet

Pharma-Expres

Sistemi i Menaxhimit të Farmacive dhe Depove Farmaceutike.Shiko detajet

Smaller Default Larger

Prezantim Falas

Emri*


Email*


Tel/Cel*


Komente*

Fjala e Sigurise *

shenim: pasi te plotesoni edhe Fjalen e Sigurise  shtypni butonin Dergo !

Lajmet e fundit

Pozicioni vakant

SoftExpres kerkon Financier (ne kohe te plote)

Lexo te plote...

SoftExpres kerkon

BASHKEPUNETORE / RISHITES ne cdo qytet te Shqiperise, Kosoves dhe Maqedonise. Te interesuarit te kontaktojne
+355 68 20 59507 ose  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.


Pamje e re e programeve SoftExpres.

Kliko ketu per te pare prezantimin video.


Market Expres

SoftExpres nxjerr ne treg programin Market Expres. E gjeni ne cdo dyqan kompjuterash dhe artikujsh elektronik vetem per 28.000 LEK pa TVSH!


Programet SoftExpres

(BAR, Market,Hotel dhe Mobile) gjenden tashmë në dyqanet më prestigjoze të kompjuterave dhe artikujve elektronikë. Programet SoftExpres janë lehtësisht të instalueshëm nga vetë klienti dhe janë të pajisur me CD, Manual Instalimi dhe Përdorimi.

 

Per kasat dhe printerat fiskale

Programet SoftExpres(te gjitha versionet:BAR, Market,Hotel dhe Mobile) tashme eshte pershtatur edhe pekasat dhe printerat fiskale. Nxitoni te keni edhe ju programin tuaj SoftExpres, ose ta permiresoni ate ekzistues duke e pershtatur me kasat dhe printerat fiskale.


 

Vetem 28.000 LEK

SoftExpres ofron ne treg programet per Bar-Restorante (BAR- Expres 5.2) dhe per Njesite Tregtare (Market-Expres 5.2) vetem per 28.000 LEK pa TVSH.